Nasz zespół

Poznaj naszych specjalistów

Urolog zajmuje się chorobami układu moczowego. Diagnozuje oraz leczy wrodzone, oraz nabyte wady układu moczowego, jak również choroby pęcherza, prostaty, nerek i jąder. Specjalista z zakresu urologii przeprowadza również zabiegi diagnostyczne i operacyjne w obrębie narządów układu moczowego. Urolog jest lekarzem o szerokich kompetencjach i specjalizuje się w diagnostyce, terapii i profilaktyce schorzeń męskich narządów płciowych oraz narządów układu moczowego u mężczyzn i kobiet. We współpracy ze specjalistami z zakresu onkologii, radioterapii i radiologii, urolog jest odpowiedzialny za opracowanie optymalnego planu terapii pacjentów z rozpoznaniami nowotworów układu moczowo-płciowego.

Nasz zespół
Wszyscy Chirurg Dermatolog Dietetyk Farmaceuta Ginekolog Hematolog Koordynator badań klinicznych Onkolog Psychoonkolog Psychodietetyk Psychoterapeuta Radiolog Urolog Kierownik ds. administracyjnych Kierownik ds. techniczno - gospodarczych Menadżer
lek. Mateusz Mokrzyś
lek. Mateusz Mokrzyś
Urolog

W czym możemy Ci pomóc?

Konsultacja Hematologiczna
Konsultacja
Hematologiczna
Konsultacja Dermatologiczna
Konsultacja
Dermatologiczna
Zamknij
Cookies
Twoja prywatność
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje te wykorzystywane są tylko do celów statystycznych w celu usprawnienia działania serwisu.
Dowiedz się więcej
Zaakceptuj