O Nas

O Nas

Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów to miejsce, które powstało w celu zapewnienia kompleksowej opieki dorosłym pacjentom cierpiącym na schorzenia onkologiczne lub wymagającym diagnostyki w kierunku choroby nowotworowej. W procesie diagnostyczno-leczniczym tego typu schorzeń niezwykle ważne jest, aby pacjent w jednym miejscu mógł otrzymać kompletną pomoc od doświadczonego i wyszkolonego zespołu. Rozpoznanie lub podejrzenie procesu nowotworowego jest źródłem ogromnego stresu zarówno dla pacjentów, jak i ich najbliższych, dlatego w Onkomedica lekarze specjaliści stawiają na zaufanie na linii lekarz-pacjent, aby jak najszybciej ustalić diagnozę, rozpocząć leczenie oraz zapewnić chorym poczucie bezpieczeństwa. 

Doświadczeni specjaliści pracujący w Onkomedica oferują pacjentom z rozpoznaniem lub podejrzeniem choroby nowotworowej opiekę na najwyższym poziomie. Pacjent znajdzie tutaj pomoc na każdym etapie, rozpoczynając od diagnostyki i leczenia, aż po profilaktykę oraz wsparcie psychologiczne i dietetyczne. Oprócz wysokiej jakości oferowanych usług, wizyta w klinice Onkomedica to gwarancja okazanego szacunku oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta celem zapewnienia choremu kompleksowej opieki - zależnej od potrzeb i dostępnych możliwości terapeutycznych.

Nasz zespół w Onkomedica stworzony został z ogromną starannością, tak aby zaoferować pacjentom nie tylko najlepszych profesjonalistów specjalizujących się w różnych dziedzinach związanych z onkologią, ale również ludzi empatycznych, o wysokim poziomie kultury osobistej, którzy zapewnią osobom chorym poczucie bezpieczeństwa. W klinice Onkomedica dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować pacjentom holistyczne podejście do skomplikowanego procesu, jakim jest diagnostyka i leczenie choroby nowotworowej.

W klinice Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów możesz umówić się na wizytę do fachowców, którzy pracują w najlepszych ośrodkach onkologicznych na terenie województwa mazowieckiego i okolic, np. Narodowy Instytut Onkologii w Warszawie, Lux Med Onkologia w Warszawie, Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Wieliszewie, Europejskie Centrum Zdrowia w Otwocku oraz Bialska Onkologia w Białej Podlaskiej. Lekarze współpracujący z Onkomedica oferują również możliwość diagnostyki oraz leczenia w placówkach, w których pracują. 

Poznaj nasze usługi

Konsultacja Onkologiczna
Konsultacja
Onkologiczna
Konsultacja Hematologiczna
Konsultacja
Hematologiczna
Konsultacja Urologiczna
Konsultacja
Urologiczna
Konsultacja Radiologiczna
Konsultacja
Radiologiczna
Konsultacja Dermatologiczna
Konsultacja
Dermatologiczna

Strefa wiedzy

Zespół przewlekłego zmęczenia w chorobie nowotworowej, co to takiego?
Zespół przewlekłego zmęczenia w chorobie nowotworowej, co to takiego?
Rak piersi, jak wygląda jego diagnostyka?
Rak piersi, jak wygląda jego diagnostyka?
Zamknij
Cookies
Twoja prywatność
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje te wykorzystywane są tylko do celów statystycznych w celu usprawnienia działania serwisu.
Dowiedz się więcej
Zaakceptuj